İMZA KAMPANYASI

hgb açıklama2 cats

İMZA KAMPANYASIna destek verecek Derneklerin, kulüplerin, toplulukların isimleri çalışmalarımızda duyurulacaktır.
aşağıdaki metni YAZICIDAN ÇIKIŞ ALIP, YANINIZDA BULUNDURMANIZDA FAYDA VAR. UNUTMAYIN, Biz herkesi kazanmak zorunda değiliz, imza vermek istemeyenleri zorlamayın. Bizim 70 milyon u ikna etme hedefimiz yok, bize 100.000 imza lazım.

Duyarsız insanlar imza vermemek için yokuşa sürüp birçok soru soracaktır. Belirttiğimiz noktalar dahi ikna etmediyse uğraşmayın. İmzalamaması için size yüzlerce saçma sebep sunabilirler. Dernekler bile bu konuya destek vermiyor, maalesef. Ama biz Aileler inanıyoruz, önemli olan da bu. Sizin yanınızda olanın siz de yanında olun. Ama sırf sosyetede gözükelim, vali ve belediye başkanı ile yemek yiyelim, kent konseylerinde yer alalım, kartvizitimiz olsun, menfaat amaçlı kurulan tabela derneklerinden uzak durun.

Ama siz de üzerinize düşeni yapın, İyi olanların yanında yer alın ve destekleyin. Destek olmadığınızda şikayet etme hakkınız olmadığını da bilin.

Toplumda görmezden geldiğiniz herşey birgün karşınıza sorun olarak çıkacaktır.

İyilikler İçinde Kalın
ULUSAL DOWN SENDROMU DERNEĞİ
Ayrıca bu kampanyaya tüm dernekler davetli (bizim adımızı kullanmadan da imza toplayabilirler) (Dikkat ederseniz adımızı ve logomuzu kullanmıyoruz, toplumun ortak sorunu olması sebebiyle.) ama hiçbiri katılmıyor. Merak etmeyin sevgili dernekler, sizden gelecek imzalarda derneğinizin ismi ile yayınlanacak.

Biz aile hareketiyiz, resmi davet beklemeyin. eğer toplum yararına işler içinde iseniz siz de paralel bir kampanya yapar ve bu konuya destek verirsiniz. …