SENSİZ OLUMDUR AŞK

İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ KISAYOLA TIKLAYIN LÜTFEN

Sensiz Ölümdür Aşk Sponsorluk Dosyası Son

 

 

50 yazardan 1 roman 1 Müzik Albümü

Türkiye’de ilk kez 50 yazar bir araya gelerek bir kitap yazdı. “Sensiz Ölümdür Aşk”  adlı roman, “Herkes Biraz Yazar” ismiyle kurulan, çoğunluğu İzmirli bir yazar grubu tarafından hazırlandı.

Proje 2011 yılında, gazeteci – yazar Gökmen Küçüktaşdemir’in, çok yazarlı interaktif bir kitap yazma fikriyle başladı. Fikrin çıkış amacı, bir araya gelecek yazarların yazdığı kitaptan elde edilecek gelirin eğitime bağışlanmasıydı. Zamanla projeye destek verenlerin sayısı arttı. Müzisyen Hakan Asılkefeli’nin de gruba katılmasıyla proje büyüdü.

 “Sensiz Ölümdür Aşk”  Türkiye’de, 50 kişilik bir yazar grubunun yazdığı ilk kitap olmasının yanında,  aynı adla şarkısı ve klibi olan da ilk kitap aynı zamanda… 14 Şubat 2014’ Sevgililer Günü’nde Destek Yayınları’ndan çıkacak olan “Sensiz Ölümdür Aşk” adlı kitap ve müzik albümü için, o gün İstanbul Ataşehir Optimum Alışveriş Merkezi’nde saat 13.00’te bir basın toplantısı düzenlenecek.

Bir “Sosyal Sorumluluk” projesi olan Sensiz Ölümdür Aşk adlı roman ve albümünden elde edilecek gelir Ulusal Down Sendromu Derneği’ne bağışlanacak.

14 Şubat gecesi de, Sevgililer Günü konseptine uygun, önceden duyuruları yapılmış bir mekanda, “Sensiz Ölümdür Aşk” lansman partisi düzenlenecek.

14 Şubat akşamı ulusal televizyon kanallarına konuk olacak, aynı hafta içinde İstanbul’da birçok yayın organında röportajlar yapıp, programlara katılacak olan projenin, Türkiye genelinde ses getirmesi bekleniyor.

Yazar grubunun içinde; gazeteci, haber spikeri, reklam yazarı, organizasyon şirketi sahibi, Pr ajansı çalışanı, oyuncu ve doktor gibi farklı meslek gruplarına sahip insanlar bulunuyor.

http://sensizolumdurask.com/

İLETİŞİM İÇİN

iletisim

 

söa